Matiční gymnázium

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Dokumenty Dokumenty MGO pro své žáky slavnostně otevírá „Knihovnu čteček“

MGO pro své žáky slavnostně otevírá „Knihovnu čteček“

Pro naše žáky tedy zavádíme výrazně nadstandardní a moderní formu technické podpory vzdělávání, která je v současné době spíše běžná jen na vysokých školách.

 

Aby celý sytém fungoval, je vydán nový Výpůjční řád čteček MGO, který bude přístupný nejen ve školní knihovně, ale také na webu školy. Vzhledem k povaze zařízení jde o technicky i organizačně složitější systém pravidel, než na který jsou žáci zvyklí ze školní knihovny MGO.

Garantem tohoto projektu je PhDr. Ivana Fuxová a výpůjčním místem bude knihovna MGO.

Věříme, že nová moderní technická pomůcka přivede ještě více našich žáků ke krásné, ale i odborné literatuře a že Matičním gymnáziem připravený a realizovaný projekt „Knihovna čteček“ ještě vice zvýší komfort studia na naší škole.

Výpůjční řád

 

Výpůjční doba v knihovně pro školní rok 2016 – 2017

Pondělí :             14.10* – 15.30

Úterý:                 všechny přestávky mezi výukou od 10.10* do 14.00*

Středa:                v liché týdny od 12.30 do 14.00; v sudé týdny od 11.15 do 14.00

Čtvrtek:               velká přestávka 9.55 – 10.10*, obědová přestávka 11.50 – 12.20 a od 15.00* do 15.30

Pátek:                 11.05* – 11.55

*V případě malého zdržení vyčkejte prosím poblíž knihovny. Je způsobeno přepravou z jiné části budovy, kde má knihovnice výuku či dozor.

Výpůjčními dny pro půjčování čteček jsou úterý a čtvrtek, čtečky nutno objednat k dobití den dopředu u knihovnice, tj. v pondělí na úterý, ve středu na čtvrtek. U žáků pod 15 let je nutné si vyzvednout k výpůjčce čtečky dopředu i potvrzení pro rodiče, jež žáci přinesou vyplněné a podepsané  k vypůjčení .

V případě dotazů napište prosím na e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript a vyčkejte odpovědi. Někdy pro výuku a jiné povinnosti přijde odpověď až následující den nebo později, vždy se však odpovědi dočkáte.

 

 

 

Partneři MGO

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Jídelníček

Jídelna ZŠ Matiční
tel. 596 120 650