telefon: 596 116 239  |  Kontakt na sekretariátskopkova@mgo.cz

Přihlásit se

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Dne 15.12. 2017 se již tradičně na naší škole konal Vánoční šachový turnaj.

Letos se soutěže zúčastnilo přes třicet hráčů. Vítězem soutěže se stal Tomáš Oborný SXB a druhé místo obsadil Tomáš Vaněk TA. Vítězům turnaje blahopřejeme!Vánoční šachový turnajVšem našim reprezentantům blahopřejeme!Je nutné podotknout, že i družstvo kategorie C vyšších gymnázií ve složení Tomáš Oborný SXB, Matěj Červený SEPA, Michal Džubera SEPA a Ondřej Sliška SEPA statečně bojovalo na paralelním turnaji konaném na SPŠi Kratochvílova. Naši hráči obsadili krásné třetí místo a postup do krajského kola jim unikl o pouhého půl bodu. Již tradičně se na naší škole uskutečnilo okresní kolo školní šachové ligy v kategorii B čtyřčlenných družstev základních škol a nižších gymnázií. Soutěž se letos konala pod patronací šachového velmistra Vladimíra Tally. Naši šachisté v tvrdé konkurenci deseti týmů vyhráli a postoupili do krajského kola. Vítězný tým ve složení – Tomáš Vaněk TA, Jan Dokoupil TA, Vojtěch Žolnerčík KVB a Martin Škuta TA nás 18.1.  důstojně reprezentoval na krajském kole v Krnově. Postup vybojovali i Damián Džubera SA a Jan Skýpala SA, kteří ale v den konání krajského kola odjeli reprezentovat školu na jinou soutěž nebo odjeli na lyžařský kurz.

 

Vánoční šachový turnaj

Dne 15.12. 2017 se již tradičně na naší škole konal Vánoční šachový turnaj. Letos se soutěže zúčastnilo přes třicet hráčů. Vítězem soutěže se stal Tomáš Oborný SXB a druhé místo obsadil Tomáš Vaněk TA. Vítězům turnaje blahopřejeme!

ZAVOLEJTE NÁM!
+420 596 116 239
skopkova@mgo.cz
Dr. Šmerala 25/2565, Ostrava

Back to top