telefon: 596 116 239  |  Kontakt na sekretariátskopkova@mgo.cz

Přihlásit se

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Ve čtvrtek 14. 11. se zase v Ostravě křížkovalo. Po roce se opět naši žáci zúčastnili oblastního turnaje v piškvorkách. Do něj vstupoval náš tým Pasáci ve složení Vilém Řemelka (kapitán), Robert Lyčka, Matyáš Hroch, Štěpán Vons, Jakub Kolondra jako favorit, neboť v minulém ročníku turnaje se tomuto týmu podařilo dostat až do celostátního finále na Masarykově univerzitě v Brně. Post favorita obhájili a s naprostým přehledem prošli turnajem až do vítězného konce. V posledním boji o první místo rozdrtili soupeře poměrem 20:0! Nádherná tečka za 1. kolem tohoto turnaje!
Pasáci postupují do krajského kola, které se koná 28. 11., a my jim přejeme, aby postoupili až do finále v Brně.

 

Matematické soutěže se tento školní rok teprve rozjíždějí.

V pondělí 4. 11. 2019 se konal na gymnáziu Olgy Havlové v Porubě turnaj určený pro žáky nižšího gymnázia. Za účasti pěti družstev jsme obsadili pěkné 2. místo. Naši školu reprezentovali: Prokop Konicar, Damián Džubera, Jakub Blabla, Petr Zahradník, Jan Chmelař a Daniel Hýl. Florbalovému družstvu gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy. Vedoucí družstva: Mgr. Nikolas Manolcis

V pátek 18. října 2019 se na Krajském úřadě v Ostravě uskutečnila diplomatická simulace s názvem Staň se diplomatem!. Naši školu reprezentovalo pět žáků z KVB – Ondřej Číž, Dominik Kalouda, František Malý, Jonáš Michálek a Ondřej Nečas.

Dne 17. června 2019 se skupinka dvanácti žáků zeměpisného kroužku vypravila na Celostátní kolo soutěže  EUROREBUS  do Prahy.

ZAVOLEJTE NÁM!
+420 596 116 239
skopkova@mgo.cz
Dr. Šmerala 25/2565, Ostrava

Back to top