telefon: 596 116 239  |  Kontakt na sekretariátskopkova@mgo.cz

Přihlásit se

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Dne 1. 2. 2011 proběhlo ve Středisku volného času na Ostrčilově ulici okresní kolo soutěže v německé konverzaci. V kategorii II. B, určené pro žáky 7. a 8. tříd základních škol a odpovídajících tříd víceletých gymnázií, zastupoval naši školu žák tercie B Štěpán Wilkus a obsadil v ní výborné 3. místo. Děkujeme Štěpánovi za vynikající reprezentaci školy a přejeme mu mnoho úspěchů v dalších kláních.

Dva týmy z naší školy se zúčastnily krajského kola turnaje v piškvorkách PIŠQWORKY 2010. Bohužel se nepodařilo ani jednomu týmu postoupit do finálových bojů – zůstali jsme ve čtvrtfinále. Ale 5. místo je přeci taky krásné! Příští rok se opět zúčastníme a budeme bojovat o 1. místo.

Futsalový tým naší školy ve složení Nick Ollender, Jakub Macák, Marek, Neumann, Štefan Šimkovič, Filip Hanus, Nikola Damjanov, Martin Slepička a Patrik Bečák vybojoval postup do druhého kola středoškolské futsalové ligy.

Dne 29. 11. 2010 studentky Ariana Hoti, Karolína Boháčová, Zuzana Repková, Tereza Skálová a Daniela Zárodňanská reprezentovaly školu v mezigymnaziální recitační soutěži na krajské úrovni Aréna plná krásných slov.

Dne 12. 10. 2010 se na SPŠ Kratochvílova v Ostravě uskutečnil oblastní turnaj v piškvorkách. Naše škola vyslala do piškvorkových bojů celkem 3 týmy, z nichž dva dosáhly výborného výsledku.

ZAVOLEJTE NÁM!
+420 596 116 239
skopkova@mgo.cz
Dr. Šmerala 25/2565, Ostrava

Back to top