Matiční gymnázium

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Školní akce
Školní akce

Sportovní den MGO

V pátek 25. června 2010 se v prostorách Čapkovy sokolovny a tělocvičen Matičního gymnázia uskutečnil sportovní den. Ve školních tělocvičnách probíhal volejbalový turnaj v kategorii dívek, sokolovna na Čapkárně pak hostila florbalový miniturnaj, finále florbalové ligy a přilehlé travnaté hřiště se stalo útočištěm pro všechny fotbalisty.

Celý článek...
 

Slavnostní ukončení studia maturitního ročníku 2009/2010

Součástí studia nejsou jen povinnosti a překonávání náročných studijních úkolů. Je nutné umět dát důstojný rozměr i chvílím, které by bylo možné jinak přejít nenápadně a formálně. Proto občanské sdružení Přátelé MGO – unie rodičů, pedagogů, žáků a příznivců i v letošním školním roce připravilo slavnostní ceremoniál ukončení studia maturitního ročníku 2009/2010.

Celý článek...
 

3. ročník fotografické soutěže zná své vítěze

Vysmátého osla s kočičím matrixem nebo třeba psa volejbalistu ocenila porota ve třetím ročníku fotografické soutěže Matičního gymnázia. Kdo nestihl vernisáž fotografií, na které ocenění studenti obdrželi diplomy a věcné ceny, může zhlédnout výstavu v galerii „Kratochvíle“ (otevřeno: po–st 9.30–16.30, čt 9.30–15.30, pá 9.30–13.00). Po skončení vernisáže budou snímky vystaveny v prostorách MGO.

Celý článek...
 

Vernisáž fotografií

Pozvánka na vernisáž

Dne 14. 4. 2010 se v Galerii Kratochvíle SPŠei (Kratochvílova 7, Moravská Ostrava) koná již třetí vernisáž fotografií studentů naší školy v rámci fotosoutěže "Svět zvířat".

Vyhlášení výsledků soutěže a slavnostní předání cen autorům nejlepších prací proběhne ve 14.30. V rámci doprovodného programu vystoupí mimo jiné Sbor dobrovolných zpěváků MGO pod vedením Mgr. Markéty Šňupárkové. Programem budou provázet Bronislava Lehocká a Matěj Benda.

 


Strana 111 z 111

 

 

Partneři MGO

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Jídelníček

Jídelna ZŠ Matiční
tel. 596 120 650