Matiční gymnázium

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Školní akce
Školní akce

Čtení Máchova Máje

Dne 1. 11. 2010 proběhlo na MGO čtení Máchova Máje, jež se mělo stát příspěvkem školy k letošním oslavám dvoustého výročí narození velkého českého romantika. Snad šlo o příspěvek důstojný. Celkem 14 tříd víceletého gymnázia (primy až septimy) po přípravě svými vyučujícími ČJ předvedlo zadaný úsek textu z Máje.

Celý článek...
 

Matematické soutěže

Naše škola se pravidelně účastní několika matematických soutěží. Přinášíme přehled soutěží pro školní rok 2010/2011, z nichž některé již probíhají. Bližší informace získáte u svého vyučujícího matematiky Přejeme hodně úspěchů.

Celý článek...
 

Sportovní den MGO

V pátek 25. června 2010 se v prostorách Čapkovy sokolovny a tělocvičen Matičního gymnázia uskutečnil sportovní den. Ve školních tělocvičnách probíhal volejbalový turnaj v kategorii dívek, sokolovna na Čapkárně pak hostila florbalový miniturnaj, finále florbalové ligy a přilehlé travnaté hřiště se stalo útočištěm pro všechny fotbalisty.

Celý článek...
 

Slavnostní ukončení studia maturitního ročníku 2009/2010

Součástí studia nejsou jen povinnosti a překonávání náročných studijních úkolů. Je nutné umět dát důstojný rozměr i chvílím, které by bylo možné jinak přejít nenápadně a formálně. Proto občanské sdružení Přátelé MGO – unie rodičů, pedagogů, žáků a příznivců i v letošním školním roce připravilo slavnostní ceremoniál ukončení studia maturitního ročníku 2009/2010.

Celý článek...
 


Strana 111 z 112

 

 

Partneři MGO

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Jídelníček

Jídelna ZŠ Matiční
tel. 596 120 650