Matiční gymnázium

 • Zvětšit velikost písma
 • Výchozí velikost písma
 • Zmenšit velikost písma
Home Studijní pobyty
Studijní pobyty

Studijní pobyt v Anglii a severním Walesu

Také v tomto školním roce vyučující angličtiny organizují studijní vzdělávací projekt, tentokrát do ANGLIE A SEVERNÍHO WALESU. Plánujeme navštívit významná a krásná místa, jako jsou Oxford, Stratford nad Avonou, Worcester, Chester, Liverpool, Londýn a královské hrady Caernarfon a Conwy na severu Walesu, včetně národního přírodního parku Snowdonia.

Celý článek...
 

Zájezd do Yorku

15.–22. 6. 2014

Důležité: Sraz všech zúčastněných je 15. 6. 2014 v 8.25 na parkovišti naproti Domu Kultury Města Ostravy, 28. října 2556/124, 709 24 Ostrava.

Informace o pojištění

Aktualizovaný program a rady na cestu

Doplatek

Vážení rodiče, milí studenti. Dovoluji si Vás požádat o zaplacení doplatku za zájezd do Yorku.

Cena zájezdu je agenturou stanovena (při kurzu 33,848 Kč/GBP) na:

a)  9 890 Kč pro studenty do 17 let (včetně), doplatek tedy činí 6 890
b)  10 090 Kč pro studenty starší, doplatek tedy činí 7 090 Kč.

Datum splatnosti je: 2. 5. 2014

Platby můžete zaplatit osobně na pobočkách Student Agency v Ostravě, nebo můžete částku posílat na některý z účtů SA. Přičemž je třeba vždy do poznámky uvést JMÉNO STUDENTA a uvést VARIABILNÍ SYMBOL.

Neváhejte mne kontaktovat s případnými dotazy (na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , příp. osobně v konzultačních hodinách/po domluvě), např. kdybyste potřebovali čísla účtů/variabilní symbol, bohužel z důvodu ochrany dat nemohu tyto informace poskytnout na internetu, ale ráda Vám je přepošlu.

Děkuji za pochopení a spolupráci

S pozdravem

Jana Halfarová

 

Zde naleznete základní informace pro studenty i rodiče:

 

Aktualizováno Pátek, 13 Červen 2014 14:05
 

Studijní pobyt v Římě

Po loňském úspěšném zájezdu do Paříže jsme pro školní rok 2014/2015 připravili pro studenty vyššího gymnázia studijní pobyt v Římě, který se uskuteční ve dnech 29. 9.–3. 10. 2014. Bližší informace a přihlášky u Mgr. Stašicové - Čejkové.

Propozice a přihláška ke stažení

 

„První služební cesta“ v kariéře studenta MGO – sídlo Evropského parlamentu – Brusel

Nejlepší studenti MGO jsou pozváni na studijní, pracovní a poznávací pobyt do Bruselu

Vybraní studenti našeho gymnázia mají unikátní možnost navštívit „hlavní město Evropy“ Brusel. Výjezd studentů je koncipován jako studijní, pracovní a poznávací pobyt s cílem navázat na teoretickou výuku v rámci obsahu ŠVP MGO, a to dokonce v mezipředmětovém kontextu. Jde o další krok modernizace již tak široké nabídky nadstandardních vzdělávacích aktivit pro naše studenty. Jedna z prvních „pracovních“ cest v kariéře našich studentů se uskuteční ve dnech 2.–6. prosince 2013. Možnost seznámit se s chodem vrcholných institucí evropské administrativy a politiky umožnil svým pozváním poslanec Evropského parlamentu za Českou republiku Ing. Evžen Tošenovský. Jeho kanceláří je studentům i pedagogickému dozoru hrazena doprava autobusem a dva noclehy se snídaní a organizačně zajištěn také bohatý studijní a pracovní program.

Celý článek...
 

Viaje a Barcelona – Junio 2014

Ilustrativní obrázekTe qustaría conocer Espaňa mejor? Quieres visitar sus lugares pintorescos? Pues, aquí te lo ofrecemos, 8 días de viaje por los lugares más interesantes que puedes ver en Espaňa y Mónaco.

 • 1er .Día - Salida de la República Checa
 • 2do .Día - Alojamiento en el hotel, cena y breve paseo por la ciudad en Mónaco
 • 3er .Día – Visita al Estadio de fútbol Nou Camp, Visita a la ciudad de Montserrat y a su monasterio, Alojamiento en el hotel ** / *** con media pensión
 • 4to .Día - Visita a Figueres la ciudad natal de Dalí y el Teatro Museo de Dalí,
  Visita a la Ciudad costera de Cadaqués y  al pueblo de Portlligat
 • 5to .Día - Visita de día completo a Barcelona y Visita a una Escuela Espaňola
 • 6to .Día - Viaje a Castellón
 • 7to . Día - Día completo en Barcelona
 • 8vo. Día - Llegada a la República Checa

 

Precio: 8690 Kč x 40 personas

1er pago: 3000 Kč antes de la Navidad para reservar

 

Zájezd do Yorku – informace nejen pro rodiče

V přiloženém dokumentu najdete detailnější informace ke školnímu zájezdu do Yorku v roce 2014. Soubor obsahuje informace týkající se organizace, programu, dopravy, kapesného, pojištění, ubytování, stravy a podmínek reklamace.

Příloha ke stažení

 


Strana 4 z 5

 

 

Partneři MGO