Matiční gymnázium

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Přípravné kurzy
Přípravné kurzy

Přijímačky nanečisto 2019“

-          Výsledky čtyřleté studium 2018/2019

-          Výsledky osmileté studium 2018/2019

-          Cena zkušebního testování je 300,–  Kč.

 

-          Svou registrací v systému Parati paratus, s. r. o. stvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami přihlášení a obsahem „balíčku“ Přijímačky nanečisto 2019 tak, jak jsou uvedeny v tomto informačním manuálu.

-          Poplatek za zkušební testování je nutno uhradit nejpozději do 5. 3. 2019 na účet číslo:

MONETA Money Bank, a.s.: 226883301/0600

Variabilní symbol: přidělené kódové číslo žáka
Způsob platby: Bankovním převodem

 

 

Přijímačky nanečisto pro žáky z 5. a 9. tříd - modelová řada Cermat 2019 (20 % otevřených úloh)

Obsah balíčku „Přijímačky nanečisto“

-          Příležitost vypracovat typově autentické testy z jazyka českého a matematiky sestavené na základě našich více než dvacetiletých zkušeností s přípravou žáků na přijímací zkoušky a vytvořené speciálně za účelem diagnostiky slabých a silných míst znalostí testovaných žáků (nejedná se o testy vytvořené jinými společnostmi a ani o vzorové přijímací testy).

-          Přesné počítačové vyhodnocení a zjištění úspěšnosti dosavadní přípravy na přijímací zkoušky podle reálného umístění v tabulce – výsledkové listině (procentuální úspěšnost ve všech oblastech testování), která bude zveřejněna na kurzy6.webnode.cz i na www.mgo.cz do dvou dnů od konání Přijímaček nanečisto.

-          Hodnocení testů anonymně, pod kódovými čísly, a proto si konečné výsledky a reálné pořadí můžete vyhledat pouze vy osobně.

-          Ojedinělou možnost individuálních konzultací k výsledkům testování (po předchozí domluvě).

-          S žáky, kteří navštěvují přípravné kurzy, budou výsledky testů analyzovány v rámci kurzu.

-          Testy nejsou součástí balíčku - nejedná se o testy vzorových přijímaček, ale o testy diagnostické.

 

 

 

Proč jsou právě naše „Přijímačky 2019 nanečisto“ vhodné pro vás?

  1. Bezkonkurenčně nejnižší cena vzhledem k obsahu „balíčku“ (vypracování modelových autentických testů a záznamových tabulek pod odborným dozorem, individuální rozbor a hodnocení, počítačové zpracování výsledků a výsledkové tabulky, dále viz výše).
  2. Našich přijímaček se účastní žáci z celého regionu (získáte reálnou představu o skutečné úrovni konkurence). Uvidíte přesně nejen, kolik procent úspěšnosti v jednotlivých předmětech dosáhl účastník testů, ale zjistíte i reálné pořadí a můžete v názorné tabulce porovnávat jednotlivé předměty a účastníky.
  3. Promyšlené načasování našich „Přijímaček nanečisto“ – v březnu vrcholí u všech žáků příprava, ale je dost času pracovat na případně zjištěných nedostatcích.
  4. Žáci nejen testy vypracují, ale mohou se s rodiči v konzultačních sezeních seznámit se správným řešením jednotlivých úkolů a svou chybovostí. Testy samotné nejsou součástí balíčku.
  5. Žáci poznají prostředí gymnázia, formu dozoru, metodiku řízení přijímacích zkoušek. To vše je součást jejich psychologické přípravy.

 

 

 

Podmínky přihlašování

 

Přihlásit lze žáka pouze elektronickou cestou na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Uveďte prosím jméno a příjmení dítěte, rok narození, uveďte příslušný termín:

Čtyřleté studium: 12. března 2019

Osmileté studium: 19. března 2019

elektronický kontakt na zákonného zástupce a případně tel. číslo. Vaše rezervace vám bude následně potvrzena, bude vám přiděleno kódové číslo a pokyny k fakturaci. Po zaplacení příslušné částky za zkušební testování budete pod kódovým číslem zařazeni do oficiálních seznamů žáků pro „Přijímačky nanečisto 2019“

 

Je nutné, aby účastníci testování znali svá kódová čísla, jen pod těmito kódovými čísly budou rozděleni do jednotlivých tříd v den konání přijímaček nanečisto, jen pod kódovými čísly budou pracovat s testovými úlohami a výsledky budou zveřejněny opět jen v souboru kódových čísel.

(V souladu s normou GDPR budou všechna tato data nutná pro registraci a komunikaci po ukončení zkušebního testování smazána).

 

Musíme všechny zájemce upozornit, že naše přijímačky nanačisto jsou každoročně beznadějně obsazeny a ani v tomto školním roce nejsme schopni otevřít náhradní termíny pro neuspokojené zájemce. Proveďte proto prosím svou registraci včas.

Vaše případné dotazy zodpovíme na tel. čísle: 776 252 799Způsob podání elektronické rezervace:

e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

jméno a příjmení dítěte, rok narození, uveďte příslušný termín:

Čtyřleté studium: 12. března 2019

Osmileté studium: 19. března 2019

elektronický kontakt na zákonného zástupce a případně tel. číslo. Vaše rezervace vám bude následně potvrzena, bude vám přiděleno kódové číslo a pokyny k fakturaci.

Cena zkušebního testování „Přijímačky nanečisto 2019“: 300,- Kč

Po potvrzení vaší rezervace vám budou obratem na kontaktní email zaslány fakturační údaje, bude vám vygenerován variabilní symbol, který se současně stává kódovým číslem žáka. Po provedení platby bude na těchto stránkách uvedeno vaše dítě pouze pod kódovým číslem v oficiálním seznamu účastníků zkušebního testování (jména a ani jiné osobní údaje v souladu s GDPR nebudou nikde uváděny a zaznamenávány).

Poplatek za zkušební testování je nutno uhradit nejpozději do 5. 3. 2019.

 

Vážení rodiče a žáci,

Ve školním roce 2018 / 2019 je zastřešující společností, která pro Matiční gymnázium, Ostrava, příspěvková organizace pořádá přípravné kurzy pro přijímací zkoušky na střední školy s maturitou, firma Parata paratus, s. r. o.

www.pripravne-kurzy9.webnode.cz

Kontaktní osobou pro kurzy pořádané na Matičním gymnáziu Ostrava je pro školní rok 2018 / 2019 Mgr. Ladislav Vasevič.

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , tel. 776252799.

 

Informace pro žáky a rodiče - zájemci o přípravné kurzy pro rok 2019

S výjimkou několika posledních míst na středeční kurz - osmileté, jsou všechny naše kurzy pro školní rok 2018/2019 plně obsazeny. Nyní registrujeme (s výjimkou středečního kurzu pro osmileté) jen náhradníky, ti budou v případě uvolnění místa přesunuti mezi kurzisty.

Děkujeme za vaši důvěru a těšíme se na spolupráci v roce 2019.

 

 

Oficiální seznamy - zapsaní kurzisté pro rok 2019 (k 8. 1. 2019)

Pondělí - osmileté studium

Pondělí - čtyřleté studium

 

Středa - osmileté studium

Středa - osmileté studium - II

 

Čtvrtek - osmileté studium

Čtvrtek - čtyřleté studium