Předání sbírkyMilí studenti,

s velkou radostí oznamujeme, že první velká zásilka pro filipínské děti dorazila na místo v pořádku.

Mikki Pospěchové z oktávy B se s rodinou a přáteli podařilo 100 kilogramů školních potřeb dopravit letadlem na ostrov Guimaras právě v období Vánoc. Setkání s dětmi bylo velmi dojemné, protože z Vámi darovaných věcí měly opravdu ohromnou radost. Napsaly Vám nádherné poděkování a nakreslily mnoho obrázků, které si můžete přijít prohlédnout ve čtvrtek 23. ledna ve 14 hodin do učebny 2. A.

Přijďte si také poslechnout zážitky z této neobyčejné vánoční cesty do více než 10 tisíc kilometrů vzdálené země, ochutnat exotické ovoce a podívat se na neuvěřitelně zajímavé fotografie.

Díky Vám, kteří jste se sbírkou tak ochotně a nezištně pomáhali, jsou teď na světě takto rozzářené dětské oči!

Fotografie: Mikki Pospěchová