2. 3. 2018 se konalo na Střední průmyslové škole chemické akademika Heyrovského okresní kolo Chemické olympiády kat. D.

Zúčastnilo se celkem 23 žáků, z nichž 4 reprezentovali naši školu: Kristýna Drmelová (KVB), Barbora Suchánková (KVA), Vojtěch Kostial (TA) a Josef Müller (KVA).
Nejen že všichni byli úspěšnými řešiteli, Kristýna Drmelová doufejme, postupuje z 5. místa do krajského kola, které se tradičně uskuteční na naší škole. Zaručeně se ale uvidíme s vítězem okresního kola - Josefem Müllerem, kterému srdečně blahopřejeme!
Žákům děkujeme za příkladnou reprezentaci naší školy. Poděkování patří i vyučujícím, jež se na přípravě žáků v kategorii D podíleli – dr. T. Adamusovi, dr. J. Honkovi a Mgr. P. Rašovskému.

foto: Mgr. P. Rašovský