telefon: 596 116 239  |  Kontakt na sekretariátskopkova@mgo.cz

Přihlásit se

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

V pátek 18. října 2019 se na Krajském úřadě v Ostravě uskutečnila diplomatická simulace s názvem Staň se diplomatem!. Naši školu reprezentovalo pět žáků z KVB – Ondřej Číž, Dominik Kalouda, František Malý, Jonáš Michálek a Ondřej Nečas.

 

V první části programu byli účastníci seznámeni s fungováním Organizace spojených národů a zopakovali si zábavnou formou jednací řád. V druhé části programu se už uskutečnila samotná simulace.

Účastníci byli v simulaci velmi aktivní a prokázali vynikající schopnost vyjádřit svůj názor a prosadit jej i přesto, že jednání trvalo několik hodin. V obrovské konkurenci všech škol Moravskoslezského kraje obsadili naši žáci Jonáš Michálek a Dominik Kalouda 1. místo. Gratulujeme!

 

ZAVOLEJTE NÁM!
+420 596 116 239
skopkova@mgo.cz
Dr. Šmerala 25/2565, Ostrava

Back to top