telefon: 596 116 239  |  Kontakt na sekretariátskopkova@mgo.cz

Přihlásit se

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Ve čtvrtek 14. 11. se zase v Ostravě křížkovalo. Po roce se opět naši žáci zúčastnili oblastního turnaje v piškvorkách. Do něj vstupoval náš tým Pasáci ve složení Vilém Řemelka (kapitán), Robert Lyčka, Matyáš Hroch, Štěpán Vons, Jakub Kolondra jako favorit, neboť v minulém ročníku turnaje se tomuto týmu podařilo dostat až do celostátního finále na Masarykově univerzitě v Brně. Post favorita obhájili a s naprostým přehledem prošli turnajem až do vítězného konce. V posledním boji o první místo rozdrtili soupeře poměrem 20:0! Nádherná tečka za 1. kolem tohoto turnaje!
Pasáci postupují do krajského kola, které se koná 28. 11., a my jim přejeme, aby postoupili až do finále v Brně.

 

ZAVOLEJTE NÁM!
+420 596 116 239
skopkova@mgo.cz
Dr. Šmerala 25/2565, Ostrava

Back to top