telefon: 596 116 239  |  Kontakt na sekretariátskopkova@mgo.cz

Přihlásit se

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

    Školního kola Olympiády v českém jazyce, soutěže, které se naše škola každoročně zúčastňuje a kterou vyhlašuje MŠMT, se letos zúčastnilo 41 našich žáků, z toho 11 v I. kategorii a 30 ve II. kategorii.
Do okresního kola postoupili v I. kategorii František Malý a Jan Skýpala, ve II. kategorii pak Hedvika Sládková a Zuzana Zdařilová.
Vynikajícího výsledku v okresním kole olympiády dosáhl František Malý, který obsadil 1.místo, postoupil do krajského kola a porazil tak 99 dalších soutěžících. Text jeho slohové práce bude zařazen do sborníku žákovských slohových prací s názvem „Co máme na jazyku“. Křest sborníku proběhne v červnu 2020 ve Středisku volného času na Ostrčilově ulici v Ostravě.
V Olympiádě v českém jazyce se dařilo také Hedvice Sládkové, která obsadila pěkné 7. místo ve II. kategorii.
Všem našim žákům, kteří se Olympiády v českém jazyce letos zúčastnili, děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy a Františku Malému blahopřejeme a přejeme hodně úspěchů v krajském kole.

ZAVOLEJTE NÁM!
+420 596 116 239
skopkova@mgo.cz
Dr. Šmerala 25/2565, Ostrava

Back to top