Neděle 19. 6. 2016

V 10.00 přistavení autobusu k parkovišti před Domem kultury města Ostravy, ulice 28. října. Ve 13.00 vyzvednutí průvodce v Brně. Dále cesta přes Německo, Belgii a Francii.

Pondělí 20. 6.

Ráno příjezd do Velké Británie, odpoledne příjezd do Torquay, prohlídka města  – návštěva Living Coast (7,40 GBP) - ukázka života mořských živočichů, večer setkání s hostitelskými, které si studenty odvezou domů, večeře v rodině.

Úterý 21. 6. 2016

Snídaně v rodině, dopoledne výuka, odpoledne výlet do Exeteru - hlavního města Devonu, procházka historickým městem, dle zájmu prohlídka katedrály (3,30 GBP), možnost nákupů, večeře v rodině.

Středa 22. 6. 2016

Snídaně v rodině, dopoledne výuka, odpoledne prohlídka města Plymouth - přístav, který sehrál důležitou úlohu v historii, projížďka lodičkou (5 GBP) podél přístavu – základna britského královského námořnictva, večeře s rodinou.

Čtvrtek 23. 6. 2016

Snídaně v rodině, celodenní výlet na hrad Tingagel (4 GBP) opředeného artušovskými legendami, zastávka u hostince Jamaica Inn s možností ochutnávky místní speciality cream tea, návrat do rodin, večeře.

Pátek 24. 6. 2016

Snídaně v rodině, dopoledne výuka, odpoledne výlet do oblasti národního parku Dartmoor - procházka po okolí v typické krajině vřesovišť a mezi poníky, dle času zastávka ve vesničce Widecombe,  večeře v rodině.

Sobota 25. 6. 2016

Snídaně v rodině, brzy ráno odjezd do Londýna, celodenní pěší prohlídka městem – Westminster Abbey, Houses of Parliament, Downing Street a Trafalgar Square, Buckingham Palace (pokud bude - střídání stráží), Trafalgar Square,  Piccadilly Circus, dle zájmu návštěva Britského muzea (vstup zdarma), osobní volno na Covent Garden nebo let na vyhlídkovém kole London Eye (17 a 23 GBP), přejezd lodičkou/metrem (4 a 8 GBP) k O2 Aréně, večer odjezd domů.

Neděle 26. 6. 2016

Okolo 20.00 příjezd do Ostravy na stejné místo jako při odjezdu.

Berte, prosím, tento čas jako orientační, vždy záleží na aktuální dopravní situaci. Průvodce ve spolupráci s řidiči čas příjezdu upřesní během zpáteční cesty v dostatečném předstihu, aby děti mohly informovat rodiče.

Zvýrazněná místa se vstupy doporučujeme navštívit. Nižší cena platí zpravidla pro studenty do 15 let včetně, vyšší pro ostatní studenty. Uvedené ceny prosím berte jako orientační, neručíme za případné změny.