telefon: 596 116 239  |  Kontakt na sekretariátskopkova@mgo.cz

Přihlásit se

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Matiční gymnázium Ostrava spolupracuje přímo s Cambridge Assessment English, proto našim žákům můžeme nabídnout jedinečnou možnost absolvovat testování mezinárodních zkoušek na úrovni KET, PET, FCE i zkoušek IELTS. Procvičování znalostí a dovedností v anglickém jazyce prostřednictvím testů zajišťujících kvalitu, férovost, správnost ověřování klíčových dovedností a mezinárodní validitu se tak stalo nedílnou součástí výuky angličtiny na naší škole.

Zároveň jako partnerská škola jazykové školy Cloverleaf, autorizovaného centra zkoušek Cambridge English, nabízíme zájemcům z řad našich žáků zajímavé bonusy spojené s přípravou na jazykové zkoušky, které lze samozřejmě využít také v případě zájmu o složení zkoušky bez předchozího přípravného kurzu.

Mezinárodní certifikáty získané úspěšným složením některé z mezinárodních zkoušek žákům umožní v řadě případů studovat na zahraniční vysoké škole. Vyučující AJ fungují také jako tutoři pomáhající žákům s formalitami přijímacího řízení na zahraniční vysoké školy. Garantkou spolupráce je Mgr. Naděžda Nováková.

Mgr. Naděžda Nováková

ZAVOLEJTE NÁM!
+420 596 116 239
skopkova@mgo.cz
Dr. Šmerala 25/2565, Ostrava

Back to top