Matiční gymnázium

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Úspěchy studentů Finále soutěže GEOLOGICKÉ KLADÍVKO 2017 – GEOLOGICKÉ KLADÍVKO je opět naše!!!

Finále soutěže GEOLOGICKÉ KLADÍVKO 2017 – GEOLOGICKÉ KLADÍVKO je opět naše!!!

V pátek 28. 4. 2017 proběhlo v Geologickém pavilónu VŠB-TU finále populární soutěže nazvané Geologické kladívko.

Jednalo se již o 7. ročník tohoto klání mladých zájemců o geologii. Naši školu reprezentovalo družstvo tvořené třemi studenty tentokráte již kvinty A, v klasickém složení: Vojtěch Skupien, Jan Chamrád a Matěj Frič, které loni svoji kategorii ovládlo.  Do finále se kvalifikovali na základě úspěšného zvládnutí vstupního kola a vydali se tak na nelehkou cestu obhajoby loňského prvenství. V napínavém klání se jim nakonec podařilo s přehledem vyhrát nejvyšší kategorii, což je skvělý výsledek.
Tímto děkujeme za vynikající reprezentaci naší školy.

 

 

 

Partneři MGO