Veselou a voňavou atmosféru blížících se Vánoc jsme mohli zažít v pátek 13. prosince 2019 díky nadšencům z prim, sexty B, kvinty B a mnoha dalším, kteří napekli skvělé cukroví, koláče, palačinky, nebo vyráběli přání či ozdoby.Vše oživila svým juke boxem kapela z 3. A, která hrála písničky na přání. Na jarmarku se také prodávaly plátěné pytlíčky na potraviny, které studenti (někdy i jejich rodina) šili, aby odlehčili životnímu prostředí.
Velké poděkování patří p. prof. H. English, která jarmark zorganizovala, a p. prof. D. Tkadlecové, která s mnoha třídami už od listopadu vyráběla plátěné pytlíčky.
Celý výtěžek 8336,- Kč byl odeslán do sirotčince na filipínském ostrově Guimaras, který dlouhodobě v rámci našeho humanitárního projektu podporujeme. Díky vám všem si tak letos mohou děti dopřát bohatou štědrovečerní večeři!
Krásné VánoceJ

V pátek 7. června 2019 za námi přijela vzácná návštěva až z Filipín.

Čas vánoční již pošesté inspiroval naše studenty k pomoci filipínským dětem bez rodiny na ostrově Guimaras.

(Učím se být člověkem, učíme se být lidmi)

Čas vánoční již popáté inspiroval naše studenty k pomoci filipínským dětem bez rodiny na ostrově Guimaras.