telefon: 596 116 239  |  Kontakt na sekretariátskopkova@mgo.cz

Přihlásit se

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Vážení rodiče a žáci,

       také pro tento školní rok pro vás připravujeme přípravné kurzy pro žáky, kteří se budou formou přijímacího řízení ucházet o studium na víceletém gymnáziu, čtyřletém gymnáziu či na jiném typu střední školy nebo učiliště, jejíž absolutorium je ukončeno maturitní zkouškou. Na všech těchto typech škol je dle současné legislativy nutnou podmínkou pro přijetí absolvování jednotné přijímací zkoušky z jazyka českého a matematiky.

       Základní schéma našich kurzů, které mají již dlouholetou tradici a velmi solidní renomé, zůstává stejné:

  1. Kurzy budou zahájeny 7. ledna 2019
  2. Kurzy budou probíhat ve třech termínech –
  3. pondělní kurz, středeční kurz, čtvrteční kurz – osmileté studium
  4. pondělní kurz a čtvrteční kurz – čtyřleté studium
  5. Začátek vždy v 15.00 (60 min. Jč, 60 min M), konec v 17.00
  6. Kurzy trvají 14 týdnů až do poloviny dubna 2019 – termín přijímacích zkoušek
  7. Celková cena kurzu činí 1550,- Kč (zahrnuje dvě šedesátiminutové výukové hodiny, cvičné sady testů do hodiny série A, B, C, test na domácí přípravu a pro čtyřleté studium ještě test série D).
  8. Kurz je koncipován tak, že s žákem jsou vzorově probrány, procvičeny či opraveny všechny testy, není nutné žádné samostudium teorie, jen práce s testovými úlohami.

Vzhledem k tomu, že pro školní rok 2019/2020 nepřipravujeme žádné administrativní a organizační změny, budou přihlášky oficiálně registrovány od 2. září 2019. Předběžně můžete rezervovat pro své dítě termín již nyní, a to elektronickou cestou na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (Uveďte prosím jméno a příjmení dítěte, rok narození a elektronický kontakt na zákonného zástupce, případně tel. číslo, dále uveďte – osmileté nebo čtyřleté, termín Po, St nebo Čt). Vaše rezervace vám bude následně potvrzena (V souladu s normou GDPR budou tato data nutná pro registraci a komunikaci po ukončení kurzu okamžitě smazána, veškerá další komunikace bude probíhat jen pod kódovým číslem žáka, které vám bude v okamžiku registrace přiděleno.

Musíme všechny zájemce upozornit, že naše přípravné kurzy jsou každoročně beznadějně obsazeny a ani v tomto školním roce nejsme schopni otevřít náhradní termíny pro neuspokojené zájemce. Proveďte proto prosím svou registraci včas.

Vaše případné dotazy zodpovíme na tel. čísle: 776 252799 (organizačním garantem pro Matiční gymnázium Ostrava je Mgr. Ladislav Vasevič, pověřenec společnosti Parati Paratus s. r. o.).

Štěstí přeje připraveným,

my vás v našich kurzech dobře připravíme.

ZAVOLEJTE NÁM!
+420 596 116 239
skopkova@mgo.cz
Dr. Šmerala 25/2565, Ostrava

Back to top