Matiční gymnázium

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Úspěchy studentů MGO hlasuje pro krokodýla!!!

MGO hlasuje pro krokodýla!!!

Třída sekunda A, jmenovitě N. Prchlíková, N. Nečasová, J. Suchánková, M. Hrubošová, M. Řehová, K. Foldynová, K. Švihálková, A. Andrlová, S. Papoušková, T. Hanzlíková, se s velkým nadšením zapojila do soutěže o nejnápaditější výrobek z recyklovatelného materiálu, kterou vyhlásilo nákupní centrum Avion Shopping Park ve spolupráci s obchodním domem Ikea.

Úkolem bylo vytvořit, vyfotit a do 7. února 2019 zaslat e-mailem fotografie exponátu vyrobeného z recyklovatelných surovin. Poté vybírala porota 10 nejzdařilejších výtvorů, které budou následně do 28. února fyzicky vystaveny v prostorách nákupní galerie Avion Shopping Park, a veřejnost bude moci do 24. února hlasovat pro nejlepší výrobek.
Děvčata byla ve velké časové tísni, protože musela nashromáždit materiál a vytvořit dílo ještě před pololetními a jarními prázdninami. Ale povedlo se a jejich výtvor s názvem „Krokodýl Freddie, třídní stojan na psací potřeby“ se probojoval mezi 10 nejlepších, bude vystaven v Avionu a nyní již bude o absolutním vítězi rozhodovat veřejnost.
Pevně věříme, že náš exponát přijdou svým hlasem podpořit všichni studenti a vyučující MGO. Mnohokrát děkujeme.

 

 

 

Partneři MGO