telefon: 596 116 239  |  Kontakt na sekretariátskopkova@mgo.cz

Přihlásit se

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Ilustrativní obrázekTe qustaría conocer Espaňa mejor? Quieres visitar sus lugares pintorescos? Pues, aquí te lo ofrecemos, 8 días de viaje por los lugares más interesantes que puedes ver en Espaňa y Mónaco.

  • 1er .Día - Salida de la República Checa
  • 2do .Día - Alojamiento en el hotel, cena y breve paseo por la ciudad en Mónaco
  • 3er .Día – Visita al Estadio de fútbol Nou Camp, Visita a la ciudad de Montserrat y a su monasterio, Alojamiento en el hotel ** / *** con media pensión
  • 4to .Día - Visita a Figueres la ciudad natal de Dalí y el Teatro Museo de Dalí,
    Visita a la Ciudad costera de Cadaqués y  al pueblo de Portlligat
  • 5to .Día - Visita de día completo a Barcelona y Visita a una Escuela Espaňola
  • 6to .Día - Viaje a Castellón
  • 7to . Día - Día completo en Barcelona
  • 8vo. Día - Llegada a la República Checa

 

Precio: 8690 Kč x 40 personas

1er pago: 3000 Kč antes de la Navidad para reservar

V přiloženém dokumentu najdete detailnější informace ke školnímu zájezdu do Yorku v roce 2014. Soubor obsahuje informace týkající se organizace, programu, dopravy, kapesného, pojištění, ubytování, stravy a podmínek reklamace.

Příloha ke stažení

Nejpozoruhodnější město severní Anglie – York – získalo v roce 2007 titul Evropské turistické město a Město britského kulturního dědictví.

Chcete-li zažít na vlastní kůži fascinující atmosféru největší gotické katedrály na sever od Alp (York Minster), přenést se zpátky do doby slavných Vikingů (interaktivní muzeum Jorvik Viking Centre) nebo zažít spoustu zábavy v největším muzeu železniční dopravy na světě (National Railway Museum), pojeďte s námi na osmidenní zájezd v termínu 15.–22. 6. 2014 (předběžná cena je 9 690 Kč pro studenty do 17 let (včetně) a 10 119 Kč pro studenty starší 17 let).

Ve dnech 30. září až 4. října 2013 se měli žáci naší školy možnost zúčastnit v rámci plnění Školního vzdělávacího programu studijního pobytu ve Francii, organizovaného společně komisemi výtvarné výchovy, dějepisu a zeměpisu.

Hned první den jsme navštívili jedno z nejvýznamnějších bojišť první světové války, Verdun, se známým Zákopem bajonetů a velmi emotivně působícím vojenským hřbitovem a památníkem. Pak jsme se přesunuli do srdce kraje Champagne, Remeše, s největší francouzskou gotickou katedrálou.

V úterý následovala hlavní část celého programu, metropole Paříž. Dopoledne jsme si prohlédli Muzeum d´Orsay se slavnými díly impresionistů a odpoledne jsme po návštěvě Notre Dame zavítali do uliček Latinské čtvrti s proslulým svatostánkem vědění, Sorbonnou. Náš denní program skončil v Lucemburských zahradách.

Společné fotoVe dnech 17.–24. 6. 2013 se 50 našich studentů se 4 vyučujícími zúčastnilo studijně poznávacího zájezdu do Anglie. Během 6 dnů čistého pobytu studenti zhlédli mnohá zajímavá místa a dozvěděli se o životě, přírodě a historii této země.

Hned první den ráno jsme prozkoumali překrásné historické město Canterbury s katedrálou. Studenti se dozvěděli o příběhu T. Becketa a v muzeu Canterbury Tales se seznámili s příběhy poutníků podle G. Chaucera. Angličtí studenti nás provezli městem na lodičce a popovídali nám o zajímavostech a historii míst kolem řeky Stour. Večer byli studenti rozděleni do anglických rodin, kde po pět večerů mohli prověřovat svou angličtinu a také nahlédli do soukromého života Angličanů.

ZAVOLEJTE NÁM!
+420 596 116 239
skopkova@mgo.cz
Dr. Šmerala 25/2565, Ostrava

Back to top