Občanské sdružení Přátelé MGO – unie rodičů, pedagogů, žáků a příznivců MGO přichází se zajímavou sponzorskou aktivitou, jejímž cílem je posílit pozitivní image našeho gymnázia.

Prostřednictvím garanta akce Mgr. Renáty Macečkové jsou za sponzorský příspěvek ve výši 150,00 Kč již k dispozici trika s logem MGO. Jde o nultý ročník projektu, který má zmapovat všechny organizační a technické problémy a vytvořit dostatek informací pro vlastní projekt v následujícím školním roce. To se tvůrci výtvarného návrhu a sloganu stanou sami žáci, proběhne soutěž návrhů a věřím, že naši žáci opět prokáží velkou míru kreativity, proto počítáme s tím, že se trika s logem MGO stanou brzy originálním a prestižním artefaktem.

Pokud si pořídíte triko s logem MGO, podpoříte rozvoj nadstandardních aktivit žáků Matičního gymnázia a pozitivní směřování našeho gymnázia k plnému a kvalitnímu rozvoji.

Děkujeme a přejeme krásné léto s logem MGO.

MGO je náš životní styl.