Ve středu dne 11. 11. 2015 proběhlo 1. kolo celostátní středoškolské futsalové ligy, které se odehrálo v tělocvičně na Sokolské ulici. Naše družstvo chtělo navázat na úspěšný minulý ročník, kdy jsme postoupili do čtvrtfinále celostátní soutěže.

Letos se nám start do soutěže opět povedl a postoupili do dalšího kola. Postupně jsme se střetli se Střední školou teleinformatiky Ostrava - Poruba, Střední průmyslovou školou elektrotechniky a informatiky Ostrava a Střední odbornou školou ochrany osob a majetku Ostrava – Poruba. Naši školu reprezentovali: Holešinský V., Krumnikl M., Odehnal L., Schwarz J., Gerlich D., Sklář J., Hyrš D., Zeman D. Chlapcům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme hodně štěstí v dalším kole!

Vedoucí družstva :Mgr. Nikolas Manolcis