Ve středu 20. 3. 2024 vyslalo naše gymnázium Ondřeje Mazáka (3.A) a Josefa Mrázka (KVIB) na Gypri Scrabble Tournament, který se již tradičně konal na Masarykově gymnáziu v Příboře.
Po milém přivítání se známými tvářemi a malém občerstvení nastal čas na sérii tří her, které měly rozhodnout o vítězích. Jako každý rok se soutěžilo v kategorii jednotlivců a škol, přičemž tento rok byl oceněn i nejlepší tah.
Turnaje se účastnilo celkem 13 středních škol a gymnázií z Moravskoslezského kraje. Naše delegace si odvezla hned dvě ceny: v kategorii jednotlivců se na krásném třetím místě s celkovým součtem bodů 881 umístil Josef Mrázek (druhé místo mu uniklo o pouhé 2 body) a v kategorii škol jsme obsadili taktéž bronzovou příčku.
První jarní den se v Příboře vydařil.
Ondřej Mazák, 3.A
Gratulujeme k úspěchům a děkujeme za vzornou reprezentaci školy, Ondro a Josefe!