Matiční gymnázium

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Vítejte na oficiálních stránkách Matičního gymnázia v Ostravě

Krásný dárek pro naše filipínské kamarády

V pátek 24. 6. navštívila Matiční gymnázium paní Yvona Pospěchová, která z nám filipínského ostrova Guimaras přivezla hned několik důležitých novinek o našem dlouhodobém humanitárním projektu: odpovědi na dopisy dětí ze školy GSFA nebo zprávy o úspěšném rozdělení školních potřeb, které naši studenti poslali filipínským dětem.

Celý článek...
 

Exkurze do ZOO Praha aneb žáci MGO ví zase něco, co v učebnicích nenajdeme

Dne 24. 5. 2016 se žáci septim a 3. A, navštěvující speciální seminář z biologie, zúčastnili spolu s biologickým olympionikem Martinem Můčkou exkurze do ZOO Praha, která se řadí mezi světovou elitu.

Celý článek...
 

24. 6. 2016 MGO - náš moderní životní styl

 

Celostátní finále soutěže EUROREBUS – stříbro je naše!

EUROREBUS je vědomostní soutěž určená žákům základních a středních škol. Co nás na něm tak baví?

Celý článek...
 

Výběrové řízení – aprobace AJ, ČJ

Ředitelství Matičního gymnázia, Ostrava, příspěvková organizace, Dr. Šmerala 25, 728 04 Ostrava, vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa s odbornou kvalifikací učitele/učitelky všeobecně vzdělávacích předmětů střední školy – Aj a Čj. Nabízená pracovní pozice není časově omezeným zástupem, jde o místo s perspektivou stálého úvazku. Žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na emailovou adresu školy Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

 

Mladí zdravotníci postoupili do celostátního kola!!!

V sobotu 4. června 2016 se v Zoo Ostrava konalo Regionální kolo soutěže mladých zdravotníků Moravskoslezského a Olomouckého kraje, ve kterém se utkalo 10 nejlepších týmů jednotlivých okresů těchto krajů.

Celý článek...
 

The English Nightingale - tradiční soutěž pro střední školy a gymnázia

Dne 6. června 2016 se uskutečnilo regionální kolo již tradiční soutěže v interpretaci anglicky zpívané písně  The English Nightingale - Anglický slavík.

Celý článek...
 
Více článků...

 

 

Partneři MGO
Partneři MGO

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Jídelníček

Jídelna ZŠ Matiční
tel. 596 120 650