telefon: 596 116 239  |  Kontakt na sekretariátskopkova@mgo.cz

Přihlásit se

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Poprvé v 15-ti leté historii dívčí středoškolské futsalové ligy (SFL) se naše dívčí  futsalové družstvo zúčastnilo této soutěže, která má celorepublikové finále.

Turnaje se účastní 55 středních škol z celé republiky, které jsou rozděleny do několika regionů a turnajů. Jeden takový se konal 23. 10. 2019 v SOU DAKOL Petrovice u Karviné. Naše družstvo nejprve porazilo 4:0 Střední zdravotnickou školu Hranice, 6:1 domácí SOU DAKOL Petrovice u Karviné a 7:1 Odry. Naše žačky postoupily mezi posledních 24 družstev v republice a budou nalosovány do dalšího kola, které se nejspíš bude konat v Olomouci, kde se střetneme s dalšími třemi soupeři. Děkuji futsalistkám za vzornou reprezentaci školy a přeji hodně štěstí v dalším kole.
Naši školu reprezentovaly: Fárková Jana (8 gólů), Kozlová Felicitas (4 góly), Herichová Barbora (3 góly), Látalová Eliška (1 gól), Kročková Vendula (1 gól) a Burianová Amálie (brankář).
Vedoucí družstva: Mgr. Nikolas Manolcis

 

ZAVOLEJTE NÁM!
+420 596 116 239
skopkova@mgo.cz
Dr. Šmerala 25/2565, Ostrava

Back to top