telefon: 596 116 239  |  Kontakt na sekretariátskopkova@mgo.cz

Přihlásit se

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Pravopisný kroužek ve školním roce 2023/24

 V novém školním roce 2023/24 se bude konat tradiční kroužek pravidelně v pondělky od 14.10 hodin v prostorách školní knihovny. Pondělí bude dnem našich pravidelných setkání nově, jelikož loni jsme měli pravidelně kroužek ve čtvrteční odpoledne, k tomu přibyl pro mladší žáky úterní termín od 7.20. Celkem se pod hlavičkou Pravopisného kroužku loni konala týdně tři setkání, jedno z nich bylo zaměřeno na psaní pro žáky z Ukrajiny.
Práce v kroužku začne až poté, co žáci MGO najedou na stabilní rozvrh s ohledem na práce na rekuperaci školy. Předpokládá se, že by mohlo jít o říjen 2023. Podrobnosti budou včas oznámeny všem zájemcům. Skončíme v květnu nového školního roku, v červnu se setkání kroužku již nekonají.
Na jednotlivá týdenní setkání není třeba nosit nic jiného než psací pomůcky, vše ostatní dostanou členové přímo na místě. Právě proto je vhodné donést přihlášku do kroužku (nejlépe o přestávce do knihovny školy), jelikož materiály budou kopírovány s ohledem na počet přihlášených členů. Přihlášku si lze stáhnout na internetových stránkách školy nebo vyzvednout ve školní knihovně.
Na všechny zájemce se těší organizátorka PK Iva Fuxová 

Přihláška do kroužku

ZAVOLEJTE NÁM!
+420 596 116 239
skopkova@mgo.cz
Dr. Šmerala 25/2565, Ostrava

Back to top