telefon: 596 116 239  |  Kontakt na sekretariátskopkova@mgo.cz

Přihlásit se

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Tento kroužek je určen pro všechny, kteří se chtějí němčině věnovat ve svém volném čase a zároveň se u toho bavit.
Nejdůležitější funkcí jazyka je komunikace, a proto se budeme věnovat především německé konverzaci, na programu je ale i další spousta zábavných aktivit.
ÚTERÝ 14:OO - Kroužek je určen pro žáky tercií a kvart a bude směřovat k přípravě na konverzační a překladatelské soutěže v německé, jazyce. Procvičována budou zejména konverzační témata a dovednosti. 
STŘEDA 7:30 - Kroužek je určen pro žáky sekund, tedy těch, kteří s němčinou začínají. Směřovat bude rovněž ke zdokonalení konverzačních dovedností a přípravu na soutěže v německém jazyce.
ČTVRTEK 15:00 - Kroužek je určen pro vyšší gymnázium, zejména pro maturitní a předmaturitní ročníky.  V plánu je především upevnění gramatiky a rozšíření slovní zásoby, a to vždy v podobě témat z praktického života. Důraz bude kladen na aktivní zapojení účastníků, především konverzačně, ale i formou různých her, aktivit a projektů dle zájmu.
Kroužky povedou vyučující němčiny Mgr. Daniela Tkadlecová a PhDr. Markéta Borůvková, Ph.D., zájemci se mohou hlásit u svých vyučujících němčiny do konce září.

 

ZAVOLEJTE NÁM!
+420 596 116 239
skopkova@mgo.cz
Dr. Šmerala 25/2565, Ostrava

Back to top