telefon: 596 116 239  |  Kontakt na sekretariátskopkova@mgo.cz

Přihlásit se

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Psaní všemi deseti

Na škole již třetím rokem otvíráme Psaní všemi deseti, kroužek určený zájemcům o psaní na počítačové klávesnici zejména z primy a prvního ročníku*. Jak název kroužku napovídá, nejde o žádné „datlování“ dvěma prsty, ale pracujeme vždy jednou týdně na tom, aby se všichni účastníci naučili užívat všech deset prstů na rukou. Postupujeme v rámci zakoupeného a nainstalovaného programu Mount Blue, jenž je koncipován jako výstup na těžkou horu. A že není jednoduchý, o tom se můžete něco dozvědět od účastníků z let minulých.

Program Mount Blue je doplňován i užíváním jiných (volně dostupných) učebních programů na internetu, aby vyhověl i těm, kdo s obtížností výše zmíněného programu nejsou spokojeni nebo jim nevyhovuje z jiných důvodů.

Nejde nám přitom jen o samotné psaní. V kroužku se dozvíte např. i to, jak sedět na židli před počítačem, aby Vás potom nebolela záda.

Kroužek Psaní všemi deseti, jenž se bude poprvé konat v úterý dne 6. 10. 2020, se bude ke svým setkáním scházet vždy v učebně VT2. Začátek schůzky bude ve 14.10, končíme ve 14.55. 
Na setkání se těší organizátor úterních schůzek Iva Fuxová
 
* Účastníci kroužku z dalších ročníků jsou samozřejmě také vítáni – nejlépe ti, kteří už mají v programu účet a vyzkoušeli si to v letech minulých. Můžete se tedy např. přihlásit i v posledním – maturitním – ročníku.

Kontaktní osoby:

PhDr. Ivana Fuxová 

Mgr. Rostislav Gromnica, Ph.D.

ZAVOLEJTE NÁM!
+420 596 116 239
skopkova@mgo.cz
Dr. Šmerala 25/2565, Ostrava

Back to top