Matiční gymnázium organizuje 15. 6.- 23.6..2020 ve spolupráci s CK PRO TRAVE studijní pobyt do Madridu.

Informace stáhněte zde:

Poslední dny minulého školního roku se konal studijní zájezd do Španělska. Studenti navštívili dvě krásná španělská města Barcelonu a Valencii a mnoho jiných okouzlujících míst.

Studijní pobyt ve Španělsku se koná ve dnech 16. 6. 2017 - 23. 6. 2017

Schůzka s rodiči účastníků: 30. 5. 2017 od 17.00 ve sborovně.

Informace o pobytu naleznete zde:

Katalánsko a Valencia

Pojistné podmínky

Sazebník pojistného - limity

Ilustrativní obrázekTe qustaría conocer Espaňa mejor? Quieres visitar sus lugares pintorescos? Pues, aquí te lo ofrecemos, 8 días de viaje por los lugares más interesantes que puedes ver en Espaňa y Mónaco.

• 1er .Día - Salida de la República Checa
  • 2do .Día - Alojamiento en el hotel, cena y breve paseo por la ciudad en Mónaco
  • 3er .Día – Visita al Estadio de fútbol Nou Camp, Visita a la ciudad de Montserrat y a su monasterio, Alojamiento en el hotel ** / *** con media pensión
  • 4to .Día - Visita a Figueres la ciudad natal de Dalí y el Teatro Museo de Dalí,