telefon: 596 116 239  |  Kontakt na sekretariátskopkova@mgo.cz

Přihlásit se

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Atmosféru v malém Atlantiku je potřeba vybudovat, a to se hned prvnímu vystupujícímu podařilo a ani po úvodním čísle Pavla Kohna už nadšení neopadlo.

Středobodem Večeru o písni byla krásně zpracovaná Píseň o Viktorce od J. Seiferta, s níž si dal Voice band značnou práci a bylo to znát. Když moderátorky Johana Lukovská a Broňa Lehocká tvrdily, že Večer o písni bude také „večerem improvizačním“, asi podcenily netušené schopnosti VB (a jakožto členky také schopnosti své). Voicebandisté se na pódiu pohybovali jako doma a jestli ukrývali jakousi nervozitu, tak jen tu „zdravou“. Nebylo pak překvapením, že dokázali v divácích vzbudit silnou emoci. Naopak ti, kterým sebevědomí nechybí, se občas pozapomněli.

Kromě asi patnáctiminutové „Viktorky“ jsme doslova zhltli několik hudebních výstupů. Zpíval kvartet ve složení Adéla Gajdečková, Venda Strýček, Kuba Novák a Karolína Šodková a pak opět Adéla v doprovodu Páji Kohna.

Tradičně proběhla tři autorská čtení, tentokráte však Johanu Lukovskou, ostřílenou z předešlého ročníku, doplnila dvě děvčata z primy nově objevená p. prof. VlkovouK. Kacířová a M. Tomášová. Asi už bylo potřeba takovéto rázné oživení a doplnění prázdných pozic „předčítačů“ po starých vykopávkách minulých let. A tak akce omládla a stále si drží svou svěží notu. A my diváci jsme rádi a těšíme se zase za rok na viděnou a na slyšenou!

Plakát - večer o písni

ZAVOLEJTE NÁM!
+420 596 116 239
skopkova@mgo.cz
Dr. Šmerala 25/2565, Ostrava

Back to top