telefon: 596 116 239  |  Kontakt na sekretariátskopkova@mgo.cz

Přihlásit se

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

I v letošním školním roce naši studenti horlivě reprezentují nejen naši školu, ale hlavně sami sebe. Parlament dětí a mládeže zástupcům z mnoha ostravských škol nabízí půdu pro vyjádření svých názorů bez postihu a pro realizaci svých plánů, které přispějí do společenského dění v Ostravě.

Parlamentáři se scházejí jednou až dvakrát do měsíce a pod vedením ostřílené Rady PDMMO vytvářejí kulturní, sportovní, ekologické i mediální projekty s podporou politické garnitury ve městě. Cílem Parlamentu není jen nabídnout ostravské mládeži své akce, ale vytvářet ze svých členů osobnosti. Učení organizace, vedení, řečnění či spolupráce- to jsou hlavní cíle našich mladých členů. PDMMO má již tříletou tradici a těší se oblibě velkého množství ředitelů, kteří rádi své zástupce posílají na jednotlivá zasedání. V letošním čtvrtém kvartálu roku 2010 nás kromě přednášek o kyberšikaně a Úmluvě o dětských právech na školách čeká vznik Krajského zastupitelstva dětí a mládeže Moravskoslezského kraje, do kterého vstoupí Ostrava jako největší dětský parlament v republice spolu s dalšími cca 7 městskými parlamenty z kraje.

Zástupci Matičního gymnázia:

Alena Křížová, studentka 1. A (členka PDMMO) Lucie Vráblová, studentka sexty B (členka PDMMO) Matěj Benda, student septimy A (tajemník PDMMO) Daniel Kunz, student 4. A (předseda komise pro vnější vztahy PDMMO)

Více informací naleznete na www.pdmmo.wbs.cz

ZAVOLEJTE NÁM!
+420 596 116 239
skopkova@mgo.cz
Dr. Šmerala 25/2565, Ostrava

Back to top