telefon: 596 116 239  |  Kontakt na sekretariátskopkova@mgo.cz

Přihlásit se

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

V sobotu 26. února se v prostorách Střediska volného času na Ostrčilově ulici uskuteční play-off florbalové ligy MGO. Pro vyřazovací boje již musela liga opustit své domovské prostory v tělocvičnách gymnázia, a tak věříme, že díky prostornému diváckému zázemí i dostatečně velké hrací ploše bude tělocvična na Ostrčilově ul. vhodným hostitelem pro konání takovéto události. Závěrečný turnaj bude rozehrán ve 13 hodin za účasti organizátorů i zástupce unie Přátelé MGO, které děkujeme za finanční podporu a zajištění cen pro vítěze. Vzhledem k tomu, že lze očekávat vysokou a kvalitní úroveň všech zápasů, přizvali jsme profesionálního rozhodčího se zkušenostmi ze soutěžních zápasů ligových florbalových soutěží.

Pro připomenutí uvádíme, že do vyřazovacích bojů se přes základní část probojovaly týmy tříd kvinta B, sexta A, sexta B a septima A. Vítěz druhého ročníku MGO florbalové ligy obdrží putovní pohár, který letos obhajuje současná třída kvinta B. Všem členům vítězného týmu pak budou věnovány další ceny. Oceněn bude při závěrečné ceremonii i nejlepší střelec základní části.

Srdečně zváni jsou všichni hráči, studenti, ex-studenti, profesoři, rodiče a další florbaloví fanoušci. Přijďte podpořit své favority!

Kde najdete SVČ Ostrčilova: mapa

ZAVOLEJTE NÁM!
+420 596 116 239
skopkova@mgo.cz
Dr. Šmerala 25/2565, Ostrava

Back to top