Školní orchestr Údy z půdy již podruhé zavítal na celostátní festival studentské tvořivosti „Náchodská prima sezóna“, pořádáný 14. rokem. Večerní koncert se uskutečnil ve středu 4. 5. 2011 v klubu Vatikán. Pod skvělým vedením paní profesorky Markéty Šňupárkové podala skupina jeden ze svých „obávaných výkonů“

Široký výběr žánrů písní zajistil mnoho fanoušků – zazněly skladby od funky stylu až po tvrdý rock. Školu reprezentovali: Magda Bernadyová (housle), Simona Bulawová (klarinet), Karolína Šodková (housle), Čeněk Bartek (saxofon), Jakub Novák (elektrická kytara), Jan Pniak (bicí), Ondřej Portužák (klarinet), Vašek Strýček (zpěv) a Ondřej Zahuta (baskytara). Pedagogický dozor zajistila zpívající a doprovázející na klavír p. p. Markéta Šnupárková spolu s p. p. Jiřím Popiolkem, který celou akci nafotil.

Interní poznámka: Hasičské bály jsou oproti Náchodské prima sezóně nic.

Náchodská Prima sezóna 2011 - příjezd Náchodská Prima sezóna 2011 - zvučíme Náchodská Prima sezóna 2011 - koncert