Zapoj hlavu, vyhraj notebook

Milí studenti, také v letošním školním roce máte možnost porovnat své schopnosti logického uvažování se soupeři z jiných škol i krajů v různých soutěžích. Kromě zajímavých úloh a zážitků na vás čekají také atraktivní ceny. Přinášíme aktuální nabídku tří soutěží:

1. Pišqworky. Školní kolo oblíbené týmové soutěže se uskuteční v pátek 10. 10. 2014 od 14 do 16 hodin v posluchárně fyziky. Přihlášky přijímáme v kabinetu fyziky (Mgr. Fismol nebo Mgr. Martinák) do 8. 10. Více o soutěži na www.pisqworky.cz.
  2. Logická olympiáda. Soutěž, ve které nepotřebujete znalosti, jen mozek a postřeh. První, tzv. nominační kolo, probíhá v říjnu prostřednictvím internetu. Registraci je nutné provést na www.logickaolympiada.cz do konce září. Z krajského i celostátního kola si soutěžící každoročně přivážejí zajímavé zážitky, s registrací proto neváhejte.
  3. Seminář TAKTIK. Týmová mezinárodní celoroční soutěž (ale mohou soutěžit i jednotlivci) pro žáky nižšího gymnázia, ve které ve čtyřech kolech řešíte zajímavé úlohy (sudoku, mosty aj.). Více na www.etaktik.cz. Přihlášky přijímá do 6. 10. Mgr. Martinák v kabinetu fyziky.

Nudíte se doma u starého notebooku? Vyhrajte nový! Na vaše přihlášky se těší vaší oblíbení učitelé matematiky:-)