Školní vestibul se na dopoledne 10. května proměnil v místo plné vůně čerstvě pečených waflí. Odehrála se zde další charitativní akce projektu MGO Helping Hand for Guimaras, kterou s nadšením zorganizovali Anna Kološová, Aryna Ždanová, Fabian Salot a Bernard Železník ze třídy 2.A . Studenti nejenže pekli skvělé wafle, ale nabízeli také náramky a krásně gravírované vařečky ke Dni matek. Ty byly výtvorem kroužku Kreativ a každá z nich byla naprosto originální.

Výtěžek bude věnován sirotčinci, který je zřízen u naší spřátelené filipínské školy GSFA na ostrově Guimaras. Tato škola, ležící v srdci tropického ráje, je nyní domovem pro 15 dětí, které touží po lepší budoucnosti.

Díky Vaší štědrosti a podpoře jim bude možné zakoupit tiskárnu k počítači, kterou už dlouho ke svému studiu potřebují.

Mgr. Renáta Macečková