Otevření výstavy fotografií humanitární akce studentů Matičního gymnázia Helping hand for Guimaras (Učím se být člověkem, učíme se být lidmi) ve vestibulu školy se opravdu vydařilo!
Velké poděkování patří všem, kteří se postarali o organizaci, hudební vystoupení nebo skvělé občerstvení spojené ochutnávkou filipínských jídel a nápojů. Studenti školy AHOL, která se k našemu projektu již připojila, upekli podle originální receptury vynikající filipínské pečivo pandelsaly. Během akce zazněly také úryvky z velmi milých nejnovějších dopisů guimaraských dětí. Poté si zástupci jednotlivých tříd našeho gymnázia vybrali jednoho konkrétního žáka školy GSFA, kterému během týdne společně napíší dopis. Tyto pozdravy, stejně jako videozáznam z vernisáže, budou součástí naší příští zásilky na Guimaras, kterou chceme vypravit do čtrnácti dnů. Seznam potřebných věcí je na facebooku a vše můžete prosím nosit do kabinetu NJ do pátku 16. 5. Opět se přednostně jedná o školní potřeby. Děkujeme za každý příspěvek!