telefon: 596 116 239  |  Kontakt na sekretariátskopkova@mgo.cz

Přihlásit se

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Další ročník Šmeralka Cupu je tu!

Letošní, stejně jako mnohé loňské roky, je pro vás přichystána tradiční florbalová liga Matičního gymnázia. Ligy se může zúčastnit každá třída, a to jak z nižšího gymnázia, tak z vyššího.

Přihlašovat se můžete osobně u Dominika Krayzela z Oktávy A, případně u Ondry Calábka ze Septimy A nebo na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Konečný termín přihlašování je 25. 9. 2014. Každý tým je také povinen, společně s přihlášením, odevzdat soupisku, na které budou minimálně 4 jména, přičemž maximální počet hráčů na soupisce není omezen.

Hracími dny budou středa a čtvrtek, přičemž první zápasy budou začínat ve 14:10. Pravidla budou stejná jako každý rok a budou Vám k dispozici jak na nástěnce, tak na internetu. Hrát se bude klasicky systémem 3+1; každý zápas se bude hrát 3x5 minut hrubého času a budou jej řídit 1-2 rozhodčí.

Hrát se bude systémem každý s každým, přičemž prvních 8 týmů postoupí do vyřazovacích bojů, kde se bude hrát systémem pavouka.

Těšíme se na velkou účast!

Dominik Krayzel, hlavní organizátor

ZAVOLEJTE NÁM!
+420 596 116 239
skopkova@mgo.cz
Dr. Šmerala 25/2565, Ostrava

Back to top