Po loňském velmi úspěšném „zahřívacím“ kole se redakce „Žurnalisty“ rozrostla nejen o zapálené novináře a fotografy, ale také o dalšího vedoucího projektu – Mgr. Rostislava Gromnicu. Posílil původní vedoucí tým, který tvoří Mgr. Naděžda Nováková a Mgr. Ladislav Vasevič.

Od prvního týdne nového školního roku se členové redakce pustili s vervou do práce a mapují školní i mimoškolní dění v souladu s primárním zaměřením projektu – zvýšení zájmu žáků o komunitu, v níž žijí, o společenské dění, podpora kritického myšlení a formování postojů a kompetencí.

Kromě publikování žákovských prací v lokálních i celostátních médiích se letos zapojíme do přípravy nových školních stránek a již brzy se objeví čerstvý počin redakce – školní časopis!

Letáček – nábor nových členů redakce