Žáci tříd KVA, KVB, 1.A a 3.A pod vedením Mgr. Lucie Dančíkové a Mgr. Naděždy Novákové si v anglickém jazyce připravili tak zajímavá videa a prezentace o svých hrdinech, že bylo velice obtížné vybrat ty nejlepší.

Nakonec mezi studenty z 3 .ročníku zvítězil Christos Kirkopulos svým videem o Legolasovi,       na 2 .místě se umístily Lucie  Machalová a Martina Jančová se svým vtipným interview s Ironmanem a na 3. místě Patrik Berka se svou prezentací o Albertu Einsteinovi.

Z Kvarty A byla odměněna zábavná prezentace Ondřeje Slišky a z KVB prezentace Daniela Buroně. Speciální ocenění si zaslouží čtveřice studentů KVA Metoděj Černý, Josef Mikula, Jan Schwarz a Michal Skipala se svým originálním videem o hrdinovi, který patří mezi žáky naší školy.

Všichni výše uvedení studenti obdrželi diplomy a krásné ceny – anglické knihy sponzorované Unií MGO.

Všem studentům děkujeme za nadšení a krásné videa nebo prezentace, které si pro své spolužáky připravili v rámci své mimoškolní činnosti.

Mgr. Lucie Dančíková