Koncem ledna se uskutečnilo školní kolo Zeměpisné olympiády všech kategorií. Ve velmi silné konkurenci se nejlépe umístili tito studenti:

Kategorie A (primy): 1. místo – Ondřej Horák (PA), 2. místo – Martin Škuta (PA), 3. místo – Michaela Bedrníčková (PB)

Kategorie B (sekundy): 1. místo – Barbora Suchánková (SA), 2. místo – Tomáš Pravdík (SB), 3. místo – Kateřina Frnková (SA)

Kategorie C (tercie, kvarty): 1. místo – Matěj Frič (KVA), 2. místo – Richard Lyčka (KVB), 3. místo – Vojtěch Vons (KVA)

Kategorie D (1.- 4. roč., KVI – OKT): 1. místo – Ondřej Strakoš (3.A), 2. místo – Martin Lichovník (SPTB) , 3. místo – Michalis Joanidis (SXA)

Všem řešitelům Zeměpisné olympiády děkujeme za účast a vítězům blahopřejeme.

Žákům, kteří se umístili na 1. místě, přejeme hodně štěstí a úspěchů v okresním kole ZO, které koná 16. 2. 2016 ve SVČ Ostrava.