Letošní ročník MGO Scrabble Tournament jsme obohatili o soutěžní kategorii pro žáky nižšího gymnázia, jejichž zájem o účast nás velmi mile překvapil. Stejně jako starší spolužáci, kteří soutěžili v samostatné kategorii, i žáci nižšího gymnázia absolvovali tři soutěžní kola. A jak to dopadlo? V kategorii nižšího gymnázia se na prvních třech místech umístili: Daniel Stypa (TB), Samuel Sládeček (TB) a Patrik Procházka (SA). V kategorii vyššího gymnázia se nejvíce dařilo Markétě Motanové (1.A), Ondřeji Mazákovi (1.A) a Jonáši Michálkovi (SXB).

Všem samozřejmě gratulujeme. Největší radost nám ale udělalo to, že všichni zúčastnění bez ohledu na finálové výsledky a umístění si celé dopoledne s angličtinou a scrabble užili a už teď se těší na další ročník.

Garantky projektu: Mgr. Naděžda Nováková a Mgr. Andrea Pastrňáková