telefon: 596 116 239  |  Kontakt na sekretariátskopkova@mgo.cz

Přihlásit se

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

V pátek 25. června 2010 se v prostorách Čapkovy sokolovny a tělocvičen Matičního gymnázia uskutečnil sportovní den. Ve školních tělocvičnách probíhal volejbalový turnaj v kategorii dívek, sokolovna na Čapkárně pak hostila florbalový miniturnaj, finále florbalové ligy a přilehlé travnaté hřiště se stalo útočištěm pro všechny fotbalisty.

Nedokončený florbalový turnaj i ten fotbalový ovládl vyběr ze 3. A, byť především ve florbale mu byl více než silným konkurentem tým kvinty B. Vrcholem dne pak byl zápas o 3. místo a finále školní florbalové ligy, do kterého se přes základní skupinu a semifinále probojovaly třídy 3.A a kvarta B. Na bronz dosáhl po jednoznačném vítězství 3:0 nad septimou B tým kvinty A, avšak finále bylo nesmírně vyrovnaným duelem. Šlo o takticky vedenou a opatrnou bitvu, kde nikdo nechtěl udělat zbytečnou chybu. Obrany obou celků pracovaly velmi spolehlivě a brankáři se překonávali ve svých výkonech. A když rozhodčí neuznal branku 3. A vstřelenou odrazem od basketbalového koše, došlo po nerozhodném výsledku na nájezdy. Ve třech sériích uspěl pouze jediný exekutor, a to hráč kvarty B, která se tak stává vítězem historicky prvního ročníku MGO florbalové ligy. Gratulujeme!

Výbor studentského senátu pro sport by pak rád poděkoval za podporu Unii MGO, která zakoupila pro florbalovou ligu putovní pohár a také školnímu tiskovému centru za přípravu a tisk diplomů pro všechny medailisty.

spden2
spden2 spden2
spedn5
spedn5 spedn5
spden6
spden6 spden6
spden3
spden3 spden3
spden4
spden4 spden4
spden1
spden1 spden1

ZAVOLEJTE NÁM!
+420 596 116 239
skopkova@mgo.cz
Dr. Šmerala 25/2565, Ostrava

Back to top