Zábavné a napínavé středeční dopoledne strávili zájemci z řad žáků nižšího i vyššího gymnázia na dalším ročníku školní soutěže v anglickém Scrabble. Ve dvou kategoriích a třech kolech měřili své znalosti anglických slovíček i míru štěstí či správnost zvolené strategie v této populární a všestranně vzdělávací společenské hře. Celkem se turnaje zúčastnilo 37 žáků a výsledky byly v mnohých případech velmi těsné, jak už to tak v této hře bývá. Do oblastního kola se tentokrát probojovali v kategorii nižšího gymnázia Daniel Stypa (KVB) a Ema Liberdová (PB), v kategorii vyššího gymnázia nás budou reprezentovat Markéta Motanová (2.A) a Ondřej Mazák (2.A).
Organizátory turnaje Mgr. Naděžda Nováková a Mgr. Andrea Pastrňáková děkují všem zúčastněným za sportovní zápal a skvělou atmosféru.
Těšíme se, že se zase za rok na turnaji sejdeme minimálně ve stejně hojném počtu a se stejným, ne-li větším nadšením dobře si zahrát a něco se i naučit.