telefon: 596 116 239  |  Kontakt na sekretariátskopkova@mgo.cz

Přihlásit se

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Když někam jedete s pohodovými a příjemnými lidmi, je každý studijní pobyt úžasný, užijete si ho a lépe zvládáte i nepohodlí. Celodenní cesta autobusem tam i zpět byla oním nutným nepohodlím, ale vzpomínat budeme hlavně na krásné výlety a hezké zážitky.
Například v Barceloně jsme obdivovali Gaudího architekturu: Park Güell, Sagrada Família, Casa Milà (ještě si pamatujete to nekonečné čekání před budovou?). Překrásná byla nejen Girona (středověké městečko s nádhernou katedrálou a muzeem, ve kterém je uložen románský gobelín), ale i letovisko Tossa de Mar, po jehož uličkách jsme se prošli a atmosféru léta nasáli na výletě lodí podél pobřeží Costa Bravy. Dechberoucí byl Montserrat, nejvýznamnější poutní místo Katalánska.
Poslední den jsem opět zamířili do Barcelony a po procházce ulicí La Rambla a gotickou čtvrtí jsme zamířili do L´Aquarium de Barcelona.
Nastal čas návratu domů, a předtím, než jsme se shledali v Ostravě s rodiči a blízkými, jsme ještě potleskem poděkovali naší průvodkyni a řidičům.

 

 

ZAVOLEJTE NÁM!
+420 596 116 239
skopkova@mgo.cz
Dr. Šmerala 25/2565, Ostrava

Back to top