Jsme mladí, jsme veselí aneb ze života studentů

Společný projekt Matičního gymnázia a SPŠei Ostrava

Fotosoutěž 2011Letošní ročník fotosoutěže je rozšířen o literární část. Tématem všech soutěžních prací (fotografií i básní) bude život studentů ve škole i mimo ni. Porota bude hodnotit především kreativitu, nápad a zpracování daného tématu. Každý student se může zúčastnit obou částí (fotografické i literární), nebo jen jedné, a to v příslušné věkové kategorii:
1. kategorie – studenti nižšího gymnázia
2. kategorie – studenti vyššího gymnázia

UZÁVĚRKA SOUTĚŽE: 11. března 2011

VERNISÁŽ: 15. března 2011, Galerie Kratochvíle, Střední průmyslová škola
elektrotechniky a informatiky, Ostrava, příspěvková organizace, Kratochvílova 7, Ostrava

Pravidla pro fotografickou část

• Každý soutěžící může zaslat maximálně 5 fotografií.
  • Snímky zasílejte e-mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ve formátu JPG, do předmětu zprávy uveďte své jméno a třídu.
  • Název souboru by měl obsahovat jméno autora a třídu, název fotografie, vše oddělené podtržítkem (např. JanNovák_Sekunda A_Medůza.jpg).
  • Minimální rozměr fotografií je 1024x768 pixelů (bez okraje).
  • Velikost všech snímků dohromady zasílaných jednou e-mailovou zprávou nesmí přesahovat velikost 10 MB.
  • Autor odesláním soutěžních fotografií souhlasí s jejich zveřejněním na vernisáži i s jejich možnou publikací na stránkách školy a ve sborníku.

Pravidla pro literární část

• Každý účastník může zaslat maximálně 3 básně.
  • Básně odesílejte e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ve formátu PDF, DOC, DOCX, ODT. Pokud budou básně zpracovány jako kaligramy, je možné je odevzdat přímo graficky upravené na formát listu A4 osobně Mgr. N. Novákové.
  • Každá soutěžní báseň musí být označena názvem, jménem autora a třídou.
  • Žádná ze soutěžních prací nesmí být již dříve publikována, musí být původní prací autora a do soutěže ji může přihlásit pouze sám autor.
  • Autor odesláním/předáním soutěžních básní souhlasí s jejich zveřejněním na vernisáži i s jejich možnou publikací na stránkách školy a ve sborníku.

Těšíme se na spousty krásných a nápaditých snímků a básní.

Pořadatelé soutěže

Ing. Adam Dragon