telefon: 596 116 239  |  Kontakt na sekretariátskopkova@mgo.cz

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Dne 23. 9. 2011 se na naší škole konal motivační podzimní šachový turnaj. Akce se zůčastnilo 42 studentů ve všech věkových kategoriích. Materiální zajištění poskytla nezisková organizace Ostravská šachová škola, která dlouhodobě s naší školou spolupracuje na rozvíjení činnosti šachového kroužku. Návštěvou nás poctil šachový mistr pan Lukáš Klíma, který naše nadané studenty v šachovém kroužku dlouhodobě trénuje.

Turnaj proběhl v osmi kolech, kdy v každém kole měl každý hráč 15 minut času na jednu partii. Vítězem turnaje se stal student Marek Týn ze třídy KVB. Druhý skončil Ondřej Chlapek ze třídy TA a na třetím místě se umístil Jiří Ocelka ze třídy SXB. Nejlepší ženskou reprezentatkou na turnaji byla studentka Tereza Mikysková ze třídy PA, která se po pouhých třech měsících hraní této deskové hry dostala až do pátého kola.

Ceny výhercům turnaje věnovala Unie přátel školy.