telefon: 596 116 239  |  Kontakt na sekretariátskopkova@mgo.cz

Přihlásit se

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Ve středu 4. dubna 2012 navštívily dvě třídy vyššího gymnázia koncert žáků Janáčkovy konzervatoře zaměřený na jazzovou hudbu. Naši žáci měli možnost vyslechnout si také přednášku o zákonitostech, původu a vývoji jazzu, která byla spojena s promítáním ukázek notového záznamu, schémat obsazení jazzového orchestru i fotografií uznávaných hudebníků. Vše doprovázela živá hudba sólových instrumentalistů i celé kapely. V poslední třetině koncertu účinkoval orchestr „Kulaté krychle“, který přednesl několik výborně zahraných kusů. Naši žáci byli koncertem nadšeni a odnesli si z něj mnoho hezkých zážitků.

ZAVOLEJTE NÁM!
+420 596 116 239
skopkova@mgo.cz
Dr. Šmerala 25/2565, Ostrava

Back to top