V pondělí 25. 6. se uskuteční sportovní den pro studenty nižšího gymnázia a v úterý 26. 6. pro studenty vyššího gymnázia. Obě akce začínají v 9.00 a končí ve 12.00.

V rámci sportovních dnů proběhnou turnaje v malé kopané, volejbalu, vybíjené, přehazované a atletické disciplíny (viz rozpis níže).

Prosíme studenty, aby přišli již ve sportovním oděvu, protože šatny budou k dispozici jen v omezené míře a nebudou se vzhledem k velkému počtu studentů zamykat. Zároveň upozorňujeme – neberte si cennosti!!!

Organizace sportovního dne – nižší gymnázium

pondělí 25. 6. 2012

Třídy: Prima A, B, Sekunda A, B, Tercie A, B, Kvarta A, B

Místo: sportovní areál  Matičního gymnázia – zahájení v 9.00, ukončení ve 12.00

Program: v rámci sportovního dne proběhnou soutěže:

• Děvčata prima a sekunda – vybíjená a přehazovaná
  • Děvčata tercie a kvarty – vybíjená a basketbal
    • přihlášky u prof. Čejkové a prof. Utratové
  • Chlapci fotbalový turnaj, přihlášky u prof. Manolcise  do 23. 6. (kapitán mužstva odevzdá soupisku hráčů), hrací systém podle počtu družstev, družstvo:  4 + 1 (+ náhradníci)
  • Atletika
    • štafeta tříd – za třídu běží 2 kluci a 2 holky, každý běží 2 okruhy (cca 300 m), systém postupu do finálového běhu bude určen)
    • běh 50 m – za třídu alespoň 1 kluk a 1 holka

Každá třída obsadí povinně všechny vypsané soutěže.

Organizace sportovního dne – vyšší gymnázium

úterý 26. 6. 2012

Třídy: Kvinta A, B, Sexta A, B, Septima A, B, 1. A, 2. A, 3. A

Místo: sportovní areál  Matičního gymnázia – zahájení v 9.00, ukončení ve 12.00

Program: v rámci sportovního dne proběhnou soutěže:

• Děvčata volejbalový turnaj, tělocvična gymnázia, organizace a přihlášky prof. Utratová
  • Chlapci fotbalový turnaj, přihlášky u prof. Schenka do 23. 6. (kapitán mužstva odevzdá soupisku hráčů), hrací systém podle počtu družstev, družstvo:  4 + 1 (+ náhradníci)
  • Atletika
    • běh 50 m – za třídu alespoň 1 kluk a 1 holka

Každá třída obsadí povinně všechny vypsané soutěže.