telefon: 596 116 239  |  Kontakt na sekretariátskopkova@mgo.cz

Přihlásit se

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Vážení přátelé MGO,Vánoční stromeček

množí se dotazy, a dokonce konkrétní nabídky z řad bývalých absolventů MGO, kteří na konci roku, v čase Vánoc, projevují zájem se nějak konkrétně zapojit do procesu změn prostředí našeho gymnázia.

Abychom ovšem nežili pouze z minulosti a nostalgie, rozhodli jsme se připravit (a tady se nabízí možnost pro vaši spolupráci) pro naše stávající „studentíky a studenty“ novou prožitkovou tradici – „Společné rozsvícení vánočního stromku ve vestibulu MGO“.

Jsem velmi rád, že vás blížící se Vánoce ve vzpomínkách opět vracejí do naší školy. Denně několika z vás odpovídám na dotaz, kdy bude letošní Vánoční koncert – tedy 21. 12. 2012 v 10.00, kostel Don Bosco.

Chcete-li se zapojit do spontánně se rozbíhajících sponzorských aktivit, které by pořízení reprezentativního vánočního stromu pro MGO umožnily, můžete využít občanského sdružení  Přátelé MGO, Fio banka Ostrava, č. ú. 2600141666/2010, heslo vánoční strom.

Za váš zájem, vzpomínky a případné sponzorské dary jménem současných žáků děkuji a jste pro nás, vaše bývalé pedagogy, důkazem, že není vše ve společnosti tak beznadějné, jak se poslední týdny jeví. Jsme-li společně schopni tvořit sice drobné, ale pozitivní věci, máme jistou „vánoční“ naději.

S přáním krásných Vánoc a pevného zdraví v novém roce se na setkání s vámi na Vánočním koncertu žáků MGO těší

Ladislav Vasevič

ZAVOLEJTE NÁM!
+420 596 116 239
skopkova@mgo.cz
Dr. Šmerala 25/2565, Ostrava

Back to top