Školní kolo soutěže se uskuteční dne 27. 11. 2013 v posluchárně fyziky. Soutěž bude probíhat po celou šestou vyučovací hodinu, případně i déle. Studenty na základě seznamu vystaveného ve sborovně z této a případně i další hodiny omluví třídní učitelé. Výsledky se soutěžící dozví následující den z hlášení ve školním rozhlase a na nástěnce pro studenty.

Do regionálního kola postupuje vždy jen vítěz kategorie. Studenti budou rozděleni do 4 kategorií, o svém zařazení do kategorie se dozví po příchodu do místnosti, kde bude soutěž probíhat.

Pro své vystoupení na soutěži si připravte vlastní příspěvek, který jste si sestavili sami, v délce 1–2  minut z následujících okruhů:

• Svět kolem nás
  • Cestování
  • Ochrana zvířat
  • Sport

V případě dotazů se dostavte za organizátorkou soutěže na škole, PhDr. I. Fuxovou, do školní knihovny o některé z přestávek.