Helping hand for Guimaras (Učím se být člověkem, učíme se být lidmi)

Ve středu 5. února měla skupina studentů MGO organizujících projekt Helping hand for Guimaras jedinečnou možnost setkat se v Praze na Velvyslanectví Filipínské republiky s chargé d'affaires panem Juanem E. Dayangem a s kulturním atašé panem Ramonem Gasparem. Schůzka proběhla ve velmi příjemné a přátelské atmosféře. Diplomaté upřímně děkovali všem studentům našeho gymnázia za rozsáhlou sbírku, která udělala tolik radosti a pomohla konkrétním dětem na škole Good Shepherd's Fold Academy. Mikki Pospěchová, Alena Křížová, Michal Janečka, Vendula Nováková a Ondřej Komínek plynulou angličtinou, kterou diplomaté zvláště ocenili, představili další pokračování tohoto projektu. Dostali jsme také cenné rady ohledně přepravy dalších zásilek na ostrov Guimaras. Těšíme se, že v nejbližších týdnech přijmou diplomaté naše pozvání k návštěvě Ostravy a Matičního gymnázia.

Foto z jednání Foto z jednání

Foto z jednání Foto z jednání Foto z jednání